НАГРАДНА ИГРА
НАГРАДНА ИГРА НА МАКПЕТРОЛ

НОВА НАГРАДНА ИГРА

ВЕРНА ПОВТОРНО НАГРАДУВА

од 1 МАРТ ДО 10 ДЕКЕМВРИ 2018

 

За сите лојални корисници на картичката Верна подаруваме многу вредни награди. Со секои впишани 10 поени на Вашата Верна картичка добивате по една шанса за награда.

Колку повеќе трансакции, толку шанси за добивка!

Секој месец подаруваме - лаптоп Дел, викенд за двајца во Маврово или Струга, 10 ваучери за гуми, 10 ваучери за Лубекс моторни масла, 10 ваучери за Кристал Кар средство за стакла, 10 Верна поени во вредност од 1000 денари.

Главни награди: 2 скутера Хонда NSC110, чамец Ocean Master 390 со мотор Хонда и приколка, Хонда Џез и новиот Хонда Сивик.

ВЕРНА ГИ НАГРАДУВА НАЈЛОЈАЛНИТЕ!

КОЛКУ ПОВЕЌЕ ПОЛНИШ, ТОЛКУ ПОВЕЌЕ ДОБИВАШ!

За да ги прочитате целосните правила за наградната игра кликнете тука.


Извлечени се добитниците од осмото редовно коло, четвртото мастер коло и финалното мастер коло од наградната игра “ВЕРНА ПОВТОРНО НАГРАДУВА”

За листата на добитници, кликнете тука.

 

 

laptop1.png vikend.png poeni.png crystal.png lubex.png gumi.png
Зачленете се на нашиот NEWSLETTER и добивајте известувања за сите нови акции и производи:

©2014 МАКПЕТРОЛ АД. Сите права задржани.